HAKKIMDA


Merhabalar!.. Bu (bulenttekin.net) web sitem siz değerli okurlarım için yapıldı. Yazılarımdan ve şiirlerimden yararlanma olanağını bulacağınızı düşünüyorum. Güncel, edebi ve toplumsal yazılarımı sizlerle paylaşacağım için de ayrıca ben de mutlu olacağım. Size bu web sitemle bir tıklama kadar yakın olacağım.
Farklı ve özgün yorumlarla düşüncelerinize bir başka (tatlı) tat katacağımı da düşünüyorum. Zaten bir yazarın devamlı olarak toplumla birlikte olması gerekmiyor mu? Her bakımdan daima sizlere yakın olduğum duruşumu web sitemle daha da kalıcılaştıracağıma inanıyorum.
Türkiye ve dünyada hızla değişen şartlar ve ortamda politik, sosyal, edebi ve sanatsal makale ve denemelerle karşınızda olmaya çalışacağım. Web sitemin makale, deneme, şiir ve zaman zaman mizah alanında ihtiyaçlarınıza yanıt vereceğine inanıyorum. Aykırı(?!) ve doğru anlatımlar, gerçekler, insan sevgisi ve hakları yazılarımda etkin olacaktır. Edebiyat ve sanat konusunda yazı(ları)mın değerlendirilmesi düşüncesindeyim. Eşitlik, adalet, demokrasi, sanat ve insan olma kriterleriyle birleşen yazılarım birçok konuda gerçek yaşamı size anlatacaklardır.
Bütün bu güzel ve ulvi duygularla siz değerli/sevgili okurlarıma web sitemi beğenilerinize sunuyorum. Sevgiyle kalın.
Bülent Tekin